Відгуки про компанію Муза Group
- Наталія А.
- Оксана М.
- Ольга И.
- Віталій К.
- Покупець
Ввічливий, професійний, швидко допоміг у проблемі, з якою я не могла справитися
- Виктория М.
- Луїза С.
- Оксана Я.
Доброго дня.Так замовлення я не дочекалась(((
- Коментар продавця
Нам прикро, що Ви не дочекались замовлення, але враховуйте, що стались певні непорозуміння - Ви двічі відміняли замовлення (начебто, хтось інший уже вислав), потім, наче, знову оновлювали - а в такому положенні важко було відстежити всю ситуацію, оскільки зараз замовлень більше, ніж звичайно.
"Зі мною не зв'язались" - некоректне формулювання, оскільки у нас з Вами є переписка у Вайбері.
Краще було б, просто нагадати нам на Вайбер, і ми би все вислали.
Але, вибачте, в будь-якому випадку!
- Коментар продавця
- Наталия С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- антоніна ю.
